Drukarki do zdjęć dla smartfonów - Kodak Photo Printer MINI i Photo Printer D

Drukarki do zdjęć dla smartfonów - Kodak Photo Printer MINI i Photo Printer DOCK

Do sprzedaży w Polsce trafiły niewielkie drukarki Wi-Fi marki Kodak dedykowane drukowi zdjęć z urządzeń mobilnychMarka Kodak i drukarki zdjęć to chyba połączenie znane wszystkim miłośnikom fotografii, szczególnie tym, którzy odwiedzają salony foto i korzystają z automatycznych foto-kiosków. Tym razem polski dystrybutor Kodaka wprowadza do sprzedaży dwie termosublimacyjne drukarki Wi-Fi, które mogą zainteresować użytkowników urządzeń mobilnych. Kodak Photo Printer MINI to alternatywa dla innych miniaturowych mobilnych drukarek natychmiastowych, a Kodak Photo Printer DOCK wydrukuje zdjęcia w formacie 10x15 cm. Kodak Photo Printer MINI
Drukarka przypomina urządzenia proponowane w swoim czasie przez LG czy dostępną w sklepach drukarkę Instax. Wymiary Kodak Photo Printer MINI to 15,7 x 7,9 x 2,5 cm, a waga jedynie 200 gramów (z akumulatorem i wkładami).
Drukarka łączy się ze smartfonem poprzez NFC, a wydrukiem ze smartfona przez Wi-Fi sterujemy dzięki aplikacji mobilnej Kodak Printer Mini. Oprogramowanie jest dostępne w wersji dla Androida i iOS.Wydruki są wodoodporne, mają rozmiar zbliżony do rozmiaru 5-6" wyświetlacza, mogą też być wyposażone w samoprzylepny pasek.
Kodak Photo Printer DOCK
Ta drukarka jest większa, ale nadal mniejsza od popularnych drukarek Canon Selphy. Podobnie jak tamte pozwala na wydruk zdjęć w formacie 10x15 cm. Wyposażona została w specjalne złącze dokujące (microUSB lub Lightning), które zamienia nasz smartfon z Android lub iOS w urządzenie sterujące pracą drukarki. To oczywiście alternatywa dla domyślnej bezprzewodowej komunikacji Wi-Fi.
Wymiary Kodak Photo Printer DOCK wynoszą 16,8 x 10,3 x 6,8 cm, a waga 760 gramów. Do pracy wymagany jest system Android 5 lub wyższy albo iOS 6.0 lub wyższy.Wydruk dokonywany jest na papierze fotograficznym. Drukarka wspiera technologie PictBridge, ma predefiniowane funkcje wydruku zdjęć dokumentowych, klatek z filmów czy zdjęć bezpośrednio z portali społecznościowych. Dysponuje także slotem na pamięci USB oraz czytnikiem kart SD i microSD.
Stacja dokująca, gdy telefon jest podłączony przewodowo, będzie pełniła rolę ładowarki.
Ceny drukarek
Drukarki dostępne będą w cenie 599 złotych za Kodak Photo Printer MINI oraz 749 złotych za Photo Printer DOCK. To oczywiście nie wszystkie wydatki, potrzebne są też dedykowane materiały eksploatacyjne.
Te kupimy w następujących cenach dla Photo Printer MINI:
opakowanie wkładów na 20 szt. zdjęć: 64 zł,
opakowanie wkładów na 30 szt. zdjęć: 94 zł,
opakowanie wkładów na 50 szt. zdjęć: 149 zł,
opakowanie wkładów SAMOPRZYLEPNYCH na 20 szt. zdjęć: 69 zł,oraz dla Photo Printer DOCK:
opakowanie wkładów na 40 szt. zdjęć: 95 zł,
opakowanie wkładów na 80 szt. zdjęć: 179 zł,
opakowanie wkładów na 120 szt. zdjęć: 259 zł.
Przedłużona Gwarancja EasyProtect®
www.easyprotect.pl

Read 685 times
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji
  od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 9:00 do 17:00
  pod numerami telefonu

  dla połączeń z numerów stacjonarnych:
  801 009 419

  dla połączeń z numerów komórkowych:
  881 009 019

  lub adresem mailowym:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Aby zobaczyć jak łatwo kupić Gwarancję EasyProtect®
  oraz jakie posiada zalety
  kliknij tutaj

 • Jeśli posiadasz już Certyfikat Gwarancyjny EasyProtect®, koniecznie odbierz kupon rabatowy uprawniający do nabycia kolejnej Gwarancji dla Twojego sprzętu z 15% bonifikatą.

   

DMC Firewall is a Joomla Security extension!