Robomow wprowadza na polski rynek nowego robota koszącego-– model RX20 Pro

Robomow wprowadza na polski rynek nowego robota koszącego – model RX20 Pro. Jest on przystosowany do trawników o metrażu do 200 m².

Szeroka średnica koszenia sprawia, że roboty Robomow potrafią kosić szybciej niż konkurencyjne modele przeznaczone do porównywalnych areałów. Konstrukcja mocnych silników, które napędzają ostrza z hartowanej stali pozwala robotom koszącym Robomow efektywnie rozdrabniać trawę, jak również gałązki czy szyszki. Dodatkowo noże zostały umiejscowione tak, aby poradzić sobie z trawą przy krawędziach trawnika. Wszystko to wraz z szeregiem innych udogodnień sprawia, że z robotami koszącymi Robomow trawnik staje się miejscem odpoczynku, a nie pracy.Robomow RX20 Pro to najmniejszy model robota koszącego w gamie produktowej marki. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że z wielką gracją porusza się on po trawniku docierając do trudno dostępnych miejsc, gdzie często tradycyjna kosiarka nie ma dostępu. Nowością i przewagą modelu Robomow RX20 Pro nad urządzeniami przeznaczonymi do pracy na podobnym areale jest zastosowanie ruchomej głowicy koszącej z silnikiem i ostrzem, która pozwala na ciągłe utrzymanie stałej odległości mechanizmu tnącego od podłoża. Dzięki niej nowy przedstawiciel marki Robomow zapewnia wysoką jakość koszenia na nierównym terenie.
Jego zaletą jest również trwałe ostrze, które poradzi sobie m.in. z gałązkami. Robomow RX20 Pro może zostać zaprogramowany tak, aby rozpoczynał pracę w czasie, gdy nikt nie przebywa na zewnątrz – np. podczas nieobecności domowników lub wieczorem, gdy nie bez znaczenia również jest jego cicha praca (64 dB).Inżynierowie Robomow podczas projektowania robota nie zapomnieli o bezpieczeństwie użytkowników. W momencie natknięcia się na przeszkodęostrze robota zostanie zatrzymane, robot przemieści się w innym kierunku, aby ponownie włączyć mechanizm koszący. Funkcja Child Lock uniemożliwia z kolei uruchomienie urządzenia przez dzieci, a dodatkowo, gdy robot zostanie podniesiony z ziemi bądź przechylony w kierunku pionowym ruch noża zostanie zatrzymany. Robomow RX20 Pro wyposażono również w system antykradzieżowy, który zabezpiecza możliwość uruchomienia urządzenia przez niepowołane osoby.

Robomow RX20 Pro może być obsługiwany również z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej dla platformy Android. Można w niej uzyskać kluczowe informacje na temat robota, jak również przejść do zaawansowanych opcji oraz zarządzać jego pracą np. ustalić parametry harmonogramu koszenia.Robomow RX20 Pro przeznaczony jest na trawniki o powierzchni do 200 m². W Polsce dostępny będzie wiosną bieżącego roku, w sugerowanej cenie katalogowej 3299 zł.

Robomow RX20 Pro – specyfikacja produktu:

 • Powierzchnia koszenia: do 200 m²
 • Czas koszenia: do 120 min
 • Ładowanie baterii: 16-20 godz.
 • Miesięczne zużycie energii: ok. 4 kWh
 • Wymiary: 53 x 42 x 26 cm
 • Waga: 7,5 kg
Read 524 times
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji
  od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 9:00 do 17:00
  pod numerami telefonu

  dla połączeń z numerów stacjonarnych:
  801 009 419

  dla połączeń z numerów komórkowych:
  881 009 019

  lub adresem mailowym:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Aby zobaczyć jak łatwo kupić Gwarancję EasyProtect®
  oraz jakie posiada zalety
  kliknij tutaj

 • Jeśli posiadasz już Certyfikat Gwarancyjny EasyProtect®, koniecznie odbierz kupon rabatowy uprawniający do nabycia kolejnej Gwarancji dla Twojego sprzętu z 15% bonifikatą.

   

DMC Firewall is a Joomla Security extension!