COVID-19

parallax background

Szanowni Państwo z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną COVID-19 w Polsce, wywołaną koronawirusem, zmuszeni jesteśmy poinformować Państwa, że niektóre zgłoszenia serwisowe nie bedą mogły być realizowane w trybie przyjętych naszych standardów, to jest w trybie niezwłocznej reakcji ze soterny naszego działu serwisu.

Dołóżmy wszelkich starań, aby zgłoszenia serwisowe realizowane były sprawnie, zachowując przy tym wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej w przypadkach serwisów onsite - serwisach wyjazdowych.

Prosimy jednocześnie o zrozumienie sytuacji w wyniku których czynności serwisowe lub sama naprawa jest / będzie odroczona w czasie, a z uwagi na mocno zaburzony łańcuch dostaw części zamiennych z krajów państwa środka, czynności te lub sama naprawa sprzętu będzie możliwa do wykonania w terminie nawet do 90 dni roboczych.

Zobowiązujemy się zapewnić ze strony naszych pracowników, aby kontakt z nami był płynny i niezaburzony, dlatego też zachęcamy do korzystania z komunikacji elektronicznej, tak aby Nasz współpraca w tak trudnym dla Nas wszystkich czasie przebiegała bezpiecznie i abyśmy mogli realizować swoją działalność operacyjną bez większych strat zarówno dla Nas samych jak i dla Państwa przede wszystkim.

Z wyrazami Szacunku
Zarząd Spółki SQTR Sp.z o.o.

Jeżeli posiadacie już Państwo kod rabatowy, prosimy o wpisanie jego numeru w polu poniżej, a następnie dokonać zakupu Przedłużonej Gwarancji EasyProtect®.

Nominalna kwota automatycznie zostanie pomniejszona o wysokość posiadanego rabatu. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00
pod numerami telefonu

dla połączeń z numerów stacjonarnych:
801 009 419

dla połączeń z numerów komórkowych:
881 009 019

lub adresem mailowym:

info@easyprotect.pl

Aby zobaczyć jak łatwo kupić Gwarancję EasyProtect®
oraz jakie posiada zalety
kliknij tutaj

    Jeśli posiadasz już Certyfikat Gwarancyjny EasyProtect®, koniecznie odbierz kupon rabatowy uprawniający do nabycia kolejnej Gwarancji dla Twojego sprzętu z 15% bonifikatą.


    Wpisz posiadany Numer Certyfikatu
    Kupon rabatowy zostanie przesłany na wskazany ponizej adres e-mail.