parallax background

SQTR Sp z o.o. to podmiot działający na rynku w branży usług oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego outsourcingu. Osiągnięcie pozycji lidera w sektorze usług przedłużonej ochrony serwisowej i asekuracji sprzętu elektronicznego w przeciągu 13 lat obecności na polskim rynku, zawdzięczamy konsekwencji w działaniu i profesjonalnemu podejściu do każdego Klienta.

Dzięki zaufaniu naszych Partnerów docieramy do coraz szerszego grona osób, nabywających przedłużoną ochronę serwisową EasyProtect® dla swojego sprzętu. W okresie działaności na polskim rynku, bardzo dynamicznie zbudowaliśmy dystrybucję produktu przedłużonej ochrony serwisowej EasyProtect®, tak by jego zasięg dotarł do Klientów w zarówno dużych, średnich jak i małych aglomeracjach.

Dzięki konsekwentnie zaplanowanym działaniom rozwinęliśmy również bazę serwisów sprzętu elektronicznego na terenie całej Polski.

Zaufanie jakim obdarzyli Nas nasi Partnerzy, sprawiło, że przedłużoną ochroną serwisową EasyProtect® cieszy się już ponad sto pięćdziesiąt tysięcy Klientów.

Zbudowana sieć handlowa wyznacza Nam na mapie Polski kolejne kierunki rozwoju tak, aby rozpoznawalność marki EasyProtect® oraz jej dystrybucja stanowiła przedmiot oferty handlowej również w takich sektorach jak Agencje Pośrednictwa Nieruchomości oraz Agencje/MultiAgencje ubezpieczeniowe, które zdecydują się na rozszerzenie oferty handlowej i udostępnienie produktu przedłużonej ochrony serwisowej EasyProtect® swoim Klientom.


EasyProtect w liczbach

już ponad 12 lat

na polskim rynku

ponad 275 tysięcy

zadowolonych klientów

średnio co 5 minut

nowy Klient kupuje EasyProtect®

700 punktów

serwisowych w Polsce

ponad 1500

Partnerów Handlowych

ponad 500

sklepów internetowych oferujących EasyProtect®

5000

aktywnych handlowców