FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy EasyProtect® to ubezpieczenie?
NIE, przedłużona Gwarancja EasyProtect® to nie ubezpieczenie, a ochrona serwisowa realizowana na warunkach tożsamych z podstawową gwarancją Twojego sprzętu.
Czy kupując sprzęt na firmę, mogę dodatkowo nabyć produkt przedłużonej Gwarancji EasyProtect®?
Oczywiście, że TAK, przedłużona Gwarancja EasyProtect® nie posiada w tym zakresie żadnych ograniczeń, a ponadto Gwarancja EasyProtect® objęta jest 23% stawką podatku VAT.
Czy na sprzęt zakupiony w dowolnie wybranym sklepie istniej możliwość przedłużenia Gwarancji EasyProtect®?
TAK, jeśli wybrany przez Państwa sklep jest Naszym autoryzowanym Partnerem, wówczas Gwarancję EasyProtect®, mogą Państwo nabyć bezpośrednio w sklepie. Jeśli natomiast sklep nie posiada Naszej autoryzacji, Gwarancję EasyProtect® mogą nabyć Państwo za pośrednictwem naszego serwisu klikając: Kup teraz EasyProetect®
Czy na każdy rodzaj sprzętu istnieje możliwość przedłużenia Gwarancji EasyProtect®?
Przedłużoną Gwarancją EasyProtect® może zostać objęty każdy sprzęt komputerowy, sprzęt RTV-AGD jeśli posiada co najmniej jeden rok gwarancji podstawowej oraz został przez Państwa nabyty nie dalej niż 90 dni wstecz.
Ile posiadam czasu aby nabyć przedłużoną Gwarancję EasyProtect®?
Każdy kto nabył sprzęt nie dalej niż 90 dni wstecz, może objąć ochroną serwisową swój sprzęt, kupując EasyProtect® za pośrednictwem serwisu klikając Kup teraz EasyProtect® lub u jednego z naszych autoryzowanych Partnerów.
Czy kupując Gwarancję EasyProtect® na kilka urządzeń mogę liczyć na rabat?
Każdy kto nabywa przedłużoną ochronę na więcej niż dwa urządzenia lub jest Naszym klientem, może ubiegać się o jednorazowy rabat, zgłaszając uprzednio zakup EasyProtect® pod adresem: info@easyprotect.pl
W jaki sposób można zgłosić awarię sprzętu?
Awarię sprzętu można zgłosić za pośrednictwem intuicyjnego formularza zgłoś awarię lub poprzez infolinię.
W przypadku wystąpienia awarii, jak długo trwa realizacja/naprawa sprzętu?
Czas reakcji na zgłoszenie awarii sprzętu ze strony Biura Obsługi Klienta to jedynie 24 godziny (tylko dni pracujące) samą naprawę sprzętu natomiast staramy wykonać się do 14 dni roboczych (w zależności od dostępności komponentów). Czas ten może zostać wydłużony z przyczyn niezależnych do Gwaranta.
Czy gwarancja EasyProtect® działa na zasadzie door to door?
W przypadku sprzętów pozwalających na swobodną ich wysyłkę, zgłaszany sprzęt zostaje odebrany w ustalonym terminie przez kuriera, natomiast w przypadku sprzętów wielkogabarytowych naprawy wykonywane są w trybie on site (u klienta).

Jeżeli posiadacie już Państwo kod rabatowy, prosimy o wpisanie jego numeru w polu poniżej, a następnie dokonać zakupu Przedłużonej Gwarancji EasyProtect®.

Nominalna kwota automatycznie zostanie pomniejszona o wysokość posiadanego rabatu. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00
pod numerami telefonu

dla połączeń z numerów stacjonarnych:
801 009 419

dla połączeń z numerów komórkowych:
881 009 019

lub adresem mailowym:

info@easyprotect.pl

Aby zobaczyć jak łatwo kupić Gwarancję EasyProtect®
oraz jakie posiada zalety
kliknij tutaj

    Jeśli posiadasz już Certyfikat Gwarancyjny EasyProtect®, koniecznie odbierz kupon rabatowy uprawniający do nabycia kolejnej Gwarancji dla Twojego sprzętu z 15% bonifikatą.


    Wpisz posiadany Numer Certyfikatu
    Kupon rabatowy zostanie przesłany na wskazany ponizej adres e-mail.