GeForce RTX 3080 doczekał się wersji z 12 GB pamięci VRAM.

EasyProtect® – przedłużona ochrona serwisowa dla drukarek 3D
9 listopada 2020
EasyProtect® – przedłużona ochrona serwisowa dla drukarek 3D
9 listopada 2020

  Nvidia oficjalnie zapowiedziała nowy model w ofercie. Zwiększona pamięć to jednak nie wszystko. Producent wykorzystał nieco inny GPU względem poprzedniej wersji, gdzie umieszczono więcej rdzeni Tensor oraz CUDA.GeForce RTX 3080 z 12 GB pamięci był obiektem przecieków od dłuższego czasu. Zgodnie z zapowiedziami teraz odbyła się premiera nowej karty grafiki. Cena nie została podana, ale produkt można już znaleźć m.in. na za naszą zachodnią granicą za… 1699 euro (ok. 7,7 tys. zł), czyli blisko dwa razy tyle względem oczekiwań.

  Nowy model karty grafiki GeForce RTX 3080 ma zwiększoną z 10 do 12 GB pamięć i są to kości GDDR6X. Na tym nie koniec zmian względem oryginału. Zastosowano tu też nieco inny GPU z 70 jednostkami SM, 280 rdzeniami RT oraz 8960 CUDA. Jednak bazowy zegar został obniżony do 1,26 GHz (z 1,44 GHz), ale częstotliwość w trybie zwiększonej mocy pozostała bez modyfikacji i nadal wynosi 1,71 GHz.Współczynnik TDP GeForce’a RTX 3080 12 GB został zwiększony z 320 do 350 W. Karta ma być dostępna w tym miesiącu, choć pewnie ciężko będzie ją kupić. Wersji Founders Edition w planach nie ma. Własne modele zapowiedzieli partnerzy Nvidii, w tym MSI, Inno3D oraz EVGA.

  Jeżeli posiadacie już Państwo kod rabatowy, prosimy o wpisanie jego numeru w polu poniżej, a następnie dokonać zakupu Przedłużonej Gwarancji EasyProtect®.

  Nominalna kwota automatycznie zostanie pomniejszona o wysokość posiadanego rabatu. 

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji
  od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 9:00 do 17:00
  pod numerem telefonu

  dla połączeń z numerów komórkowych:
  881 009 019

  lub adresem mailowym:

  info[at]easyprotect.pl

  Aby zobaczyć jak łatwo kupić
  Gwarancję EasyProtect®
  oraz jakie posiada zalety
  kliknij tutaj

   Jeśli posiadasz już Certyfikat Gwarancyjny EasyProtect®, koniecznie odbierz kupon rabatowy uprawniający do nabycia kolejnej Gwarancji dla Twojego sprzętu z 15% bonifikatą.

   Wpisz posiadany Numer Certyfikatu

   Kupon rabatowy zostanie przesłany na wskazany ponizej adres e-mail.