Zostań naszym Partnerem

parallax background

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy na międzynarodowym rynku, możesz zyskać możliwość rozwoju własnej firmy poprzez wzbogacenie oferty handlowej o produkt przedłużonej ochrony serwisowej EasyProtect®.

Wiedząc, że razem możemy osiągnąć więcej, szukamy firm, które swoim potencjałem i zaangażowaniem wesprą nasze działania w dostarczaniu Klientom najlepszych rozwiązań w zakresie asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii.

Ty znasz potrzeby swoich Klientów, codzienne problemy sprzętu po ustaniu gwarancji macierzystej i być może szukasz sposobów na ich rozwiązanie. My natomiast, oferujemy najlepsze rozwiązanie jakie każdemu użytkownikowi sprzętu komputerowego, sprzętu RTV-AGD jest konieczne po ustaniu gwarancji producenta.

Kogo szukamy do współpracy partnerskiej?

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy, które posiadają potencjał pozwalający na sprzedaż przedłużonej ochrony serwisowej EasyProtect® dla sprzętu komputerowego, oraz sprzętu RTV-AGD.

W szczególności do grona naszych Partnerów poszukujemy:
 • Firm dystrybuujących bądź wprowadzających sprzęt
 • Firm posiadających kontakt bezpośredni bądź pośredni z Klientem końcowym, który nabywa sprzęt komputerowy oraz sprzęt RTV-AGD
 • Firm obsługujących Klientów końcowych, jak np.: architektów, projektantów, producentów mebli kuchennych, gdzie sprzęt AGD stanowi trzon aranżacji
 • Firm, obsługujących Klientów końcowych w zakresie usług informatycznych, gdzie rotacja sprzętu IT jest okresowa, a Przedłużona Gwarancja EasyProtect® stanowiłaby idealne rozwiązanie
Co oferujemy naszym Partnerom:
 • Możliwość zaoferowania Klientom naszych renomowanych rozwiązań, które od wielu lat są cenione przez Użytkowników sprzętu komputerowego oraz sprzętu RTV-AGD
 • Merytoryczny rozwój poprzez udziały w szkoleniach handlowych i technicznych
 • Atrakcyjną prowizję i dodatkowe rabaty
 • Nieograniczone przychody z usług świadczonych na bazie naszej oferty
 • Wsparcie marketingowe w postaci udziału we wspólnych kampaniach marketingowych
 • Dostęp do materiałów reklamowych oraz wersji demonstracyjnych programów
Aby dołączyć do grona naszych Partnerów, wystarczy wypełnić formularz i oczekiwać kontaktu z Naszej strony, w ciągu 24 godzin od chwili nadania wiadomości e-mail.

Jeżeli posiadacie już Państwo kod rabatowy, prosimy o wpisanie jego numeru w polu poniżej, a następnie dokonać zakupu Przedłużonej Gwarancji EasyProtect®.

Nominalna kwota automatycznie zostanie pomniejszona o wysokość posiadanego rabatu. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00
pod numerami telefonu

dla połączeń z numerów stacjonarnych:
801 009 419

dla połączeń z numerów komórkowych:
881 009 019

lub adresem mailowym:

info@easyprotect.pl

Aby zobaczyć jak łatwo kupić Gwarancję EasyProtect®
oraz jakie posiada zalety
kliknij tutaj

  Jeśli posiadasz już Certyfikat Gwarancyjny EasyProtect®, koniecznie odbierz kupon rabatowy uprawniający do nabycia kolejnej Gwarancji dla Twojego sprzętu z 15% bonifikatą.


  Wpisz posiadany Numer Certyfikatu
  Kupon rabatowy zostanie przesłany na wskazany ponizej adres e-mail.